هر که ترسد زملال انده عشقش نه حلال!

...آماده باشید که وقت رفتن است .

عقل می گوید بمان و عشق می گوید برو ... و این هر دو ، عقل و عشق را، خداوند آفریده است تا وجود انسان در حیرت میان عقل و عشق معنا شود.

...صبح شد و بانگ الرحیل برخاست و قافله عشق عازم سفر تاریخ شد... خدایا ! چگونه ممکن است که تو باب رحمت خاص خود را تنها برای آنان گشوده باشی که در شب هشتم ذی الحجه سال شصتم هجری مخاطب امام بوده اند و دیگران را از این سفر محروم کرده باشی ؟ آنان را می گویم که عرصه حیاتشان عصری دیگر از تاریخ کره زمین است . هیهات ما ذلک الظن بک – ما را از فضل تو گمان دیگری است . پس چه جای تردید؟ راهی که آن قافله عشق پای درآن نهاد راه تاریخ است و آن بانگ الرحیل هر صبح در همه جا بر می خیزد ...

الرحیل الرحیل !

اکنون بنگر حیرت میان عقل و عشق را!

اکنون بنگر حیرت عقل و جرأت عشق را ! بگذار عاقلان ما را به ماندن بخوانند... راحلان طریق عشق می دانند که ماندن نیز در رفتن است ، جاودانه ماندن در جوار رفیق اعلی ، و این اوست که ما را کشکشانه به خویش می خواند .

  *سید شهیدان اهل قلم !

/ 11 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرناز

بهترش اينه که آدم به حرف دلش گوش کنه. عشق به عقل برتری دارد.معمولا اينطوريه که آدما کارهای بزرگ و زيبا انجام ميدن. خوش به سعادت جماعت حسينی در ظهر عاشورا.

ريحانه

سلام برای رسيدن به او دير است ، دير ...

مسعود

دايره دار رفت ، دايره که هنوز هست

حاجی

سلام خوبی ؟ فعلا همين

امير

ان الذین آمنوا وهاجروا وجاهدوا باموالهم وانفسهم فی سبیل الله والذین آووا ونصروا اولئک بعضهم اولیاء بعض والذین آمنوا ولم یهاجروا ما لکم من ولایتهم من شیء حتی یهاجروا وان استنصروکم فی الدین فعلیکم النصر الا علی قوم بینکم وبینهم میثاق والله بما تعملون بصیر

امير

انفال 72

مسعود

هنوز عشق و عقل تو حیرت هستن ؟؟!! خيلی وقته

ف

نیستین؟

شب يلدا

بعد نود و بوقی م ر غ س ح ر به روز شد